📍 חיים פקריס 3, רחובות
📍 איזור התעשייה אלון תבור, עמק יזרעאל
📍 משלוחים מהירים לכל הארץ

מקררים לעסקים

מקררים לעסקים- הבסיס לעסק בתחום המזון

אין עסק בתחום המזון אשר אינו תלוי בציוד קירור, ובמיוחד במקררים. כל מוסד המגיש אוכל ללקוחות צריך לפחות מקרר אחד, בין אם הוא בעל מטבח, או דוכן פשוט, ובין אם הוא מבצע משלוחים, או מוכר בעיקר קפה ועוגות. עסקים בתחום ההסעדה- בתי מלון, קונדיטוריות, חדרי אוכל, דוכני גלידה, מסעדות, מסעדות מזון מהיר, מחויבים כולם לשמור על המזון אותו הם מגישים, מאוחסן בצורה נאותה, בקירור וברמת לחות המתאימה לכל מוצר.

אנחנו בשף פוינט מספקים לכל העסקים בתחום המזון וההסעדה, את כל פתרונות הקירור האפשריים. זקוקים לרכוש מקרר איכותי לעסק? מעוניינים לקבל יעוץ מקצועי לגבי רכישת מקרר? צריכים מותג אמין ואיכותי שיעבוד 24 שעות ביממה, ויחזיק לאורך שנים? אנחנו כאן בשביל לעזור לכם.

שף פוינט

מקררים לעסקים- קדמת הטכנולוגיה

מדהים לחשוב שעד לפני פחות ממאתיים שנה, לא היו בכלל מקררים. אולי זה לא השפיע על אנשים במדינות קרות, כי הם יכלו לשמר את האוכל שלהם ללא צורך במכשור חשמלי, אך תרבויות שלמות באזורים חמים, פיתחו מאכלים ודרכי שימור שהשפיעו גם על המטבח שלהם. הם עשו זאת במגוון דרכים, כמו שימור על ידי המלחה, השרייה בשמן או במים, איטום לחמצן ולאור, ייבוש, ועוד.

זכורה לנו בישראל גם התקופה שלאחר קום המדינה, בה היו מפעלים שמספקים בלוקים של קרח לקיוסקים ולבתים, שלא היו יכולים להרשות לעצמם מקרר.

כיום אין צורך לחשוב יותר מידי על מציאת פתרונות לקירור והקפאה. המגוון הרחב של המקררים, מאפשר לנו לשמר את כל סוגי המזון, ואף להציגם לראווה בוויטרינה או במקרר שקוף, ובכך לעודד את מכירתם. מספר סוגי המקררים הוא כל כך נרחב, והמקררים היום בנויים כך שניתן להגיע בהם לדיוק מירבי של הטמפרטורה ורמת הלחות. ניתן גם להוסיף למקררים פתרונות אחסון המשלבים מקרר עם דלפק וכיור, מקרר ייעודי ליין, לגבינות, לבשר, לסלטים, לגלידות ועוד.

אנחנו בשף פוינט, מבית חברת "הנקודה החמה", מספקים את כל צרכי הקירור האפשריים, ומייבאים מקררים ייעודיים לכל סוגי העסקים ולכל מגוון השימושים. עם השנים למדנו להכיר את הצרכים ואת האתגרים של בעלי העסקים הזקוקים למקררים, ואף הקמנו מותג מקררים איכותי של החברה- מקררי Hot Point.

הטכנולוגיה המתקדמת כל כך, מביאה לכך שהאתגר של מי משמחפש כיום מקרר איכותי, אינה דווקא מציאת המקרר, אלא בחירה בין השפע הרב של המוצרים, והתאמה של המקרר לצרכים ולדרישות של העסק.

אנחנו בשף פוינט משווקים מקררים לעסקים כבר עשרות שנים, מכירים את הצרכים שלכם, וערוכים לשרת ולייעץ לכם ברכישת כל ציוד קירור אפשרי.

מקררים לעסקים קונים בשף פוינט

האתר שלנו מאפשר רכישה אונליין של מגוון סוגי מקררים לעסקים:

מקררי עוגות ,מקררים שולחניים, מקררי סלטים ,מקררים לפיצריות, מקררי דלפק עם פלטה שטוחה לעבודה עליה, מקררי נירוסטה עומדים, מקררים מיוחדים וייעודיים למגוון צרכים, מקררי שתיה ויין, ועוד מגוון של מקררים.

את כל המקררים באתר תוכלו לרכוש אונליין, או ליצור איתנו קשר, לקבל ייעוץ, ולעשות רכישה טלפונית.

מה חשוב לבעלי עסקים ברכישת מקררים?

למרות המגוון הרחב של עסקים, ישנן כמה דרישות אשר חוזרות על עצמן אצל כל אלו המעוניינים לרכוש מקררים לעסקים:

איכות ואמינות

אין ספק שזו אולי הדרישה החשובה והבולטת ביותר ברכישת מקררים לעסקים. בניגוד לרכישה של מקרר לבית, בו המחיר הוא מרכיב מכריע, ברכישה של מקרר לעסק, חשוב יותר שהמקרר יהיה אמין. זאת אומרת, שיעבוד ללא הפסקה, שישמור על טמפרטורה ספציפית ואף על רמת לחות מדויקת, ובנוסף, שלא גרום לקצרים ולא יתקלקל לאורך שנים. הפסקת פעולת המקרר ללא התראה, עלולה  לגרום נזק כלכלי אדיר לעסק, ולפגוע בתדמיתו. תקלה במקרר יכולה לגרום לאובדן של מוצרי מזון יקרים, השבתת פעולת העסק, וצורך לרכוש מזון ומצרכים מחדש. הגשת אוכל מקולקל שישב במקרר שאינו פועל כראוי, יכולה לגרום לנזקים רבים אף יותר.

חשוב לשים לב להתראות שהמקרר נותן לנו לפני תקלה, כמו רעשים, התחממות יתר, קצרים חשמליים, או מזון המאבד מאיכותו למרות שהוא בתוך המקרר. 

אבל עוד לפניכן- חשוב לבחור מותג מקררים ידוע, אמין, עם אחריות וניסיון של שנים. ישנם מקררים עם מדדים דיגיטליים של הטמפרטורה והלחות, וכדאי גם לשאול את המוכר, כמה זמן עשוי המקרר להחזיק בתנאים של בית העסק, שהרי גם במקרר האיכותי ביותר נוצרת שחיקה עם השנים.

המקררים התעשייתיים שאנו מוכרים הם ממותגים מובילים באירופה, או מבית המפעל שלנו, והם העומדים בדרישות התקן הישראלי המחמירות ביותר.

שירות

רכשתם מקרר לעסק? אתם מרוצים מהרכישה? מצוין- עכשיו אתם רוצים להתקין אותו אצלכם בעסק. ואתם צריכים הסבר, ושירות במקרה של תקלות. ואחריות.

מקררים לעסקים הם בדרך כלל מוצר גדול וכבד, המצריך משלוח והתקנה. למרות שהם מוצר הפועל כמעט ללא הפסקה, ומבלי התערבות, חשוב שתקבלו הדרכה והסבר על תחילת התפעול של המקרר שרכשתם, העומסים שהוא מסוגל לעמוד בהם, כמות המוצרים שניתן לאחסן בו, ואיך להתמודד עם תקלות.

בשף פוינט אנחנו מספקים מוצרים לעסקים ממותגים איכותיים, ונותנים גם לכל מוצר שאתם קונים אחריות. יש לכם שאלות לפני הרכישה וגם לאחריה?  צרו איתנו קשר ונעזור לכם.  זקוקים לשירות כדי להתגבר על תקלה או בעיה- אנחנו כאן בשבילכם.

מקרר המתאים לעסק הספציפי

המגוון של העסקים העוסקים בתחום המזון הוא כל כך רחב, שכל עסק מבקש פתרונות קירור המתאמים לו. אין דין מקרר לבשר, כדין מקרר לירקות. מסעדות בעל שטח מצומצם צריכות להשתמש לעיתים במקררים גם כדלפק או משטח עבודה, וישנם עסקים הצריכים מקררים עם דלת זכוכית. ישנם מקררים אש ניתן להציב במקום מוגבה, ולהזיזם בהתאם לצורך, וישנם מקררים המקובעים לקרקע.

עסקים רבים מעוניינים לעודד מכירה של מוצרים כמו משקאות קלים, עוגות, סושי, ועוד. סופרמרקטים צריכים מקרר שיהיה נגיש ופתוח ללקוחות, אשר יוכלו לבחור את המוצר שהם רוצים בעצמם.

ובנוסף לכל- תמיד קיים האתגר של השטח. מה גודל המרחב אותו בעל העסק יכול להקציב להצבת המקרר? האם ניתן לשלב בין מקרר לפונקציות אחרות כמו כיור? איזו חלוקה של דלתות עדיפה, אילו מוצרים מאוחסנים במקרר ואיזו חלוקה למדפים דרושה או אפשרות לשנות את החלוקה בהתאם לצורך? האם דרושים לנו מדפים נשלפים או דלתות?

באתר של שף פוינט תמצאו פתרונות רבים העשויים להתאים לכם בדיוק. עבור כל מוצר תמצאו תמונה ברורה, פירוט על הגודל שלו, רמת הקירור, עבור מה הוא מתאים, ומה הן התכונות והאופציות הייחודיות לו.

הוצאות חשמל

מחירי המקררים לעסקים יכולים להגיע לאלפי ואף עשרות אלפי שקלים, למקרר ממותג מעולה. יחד עם זאת לבעל העסק חשוב שהמקרר לא יגרום להוצאות מיותרות, ובמיוחד להוצאות חשמל מנופחות. התמחור של השירות והאוכל המוגש ללקוחות, לוקח בחשבון גם הוצאות שוטפות על חשמל, ולכן חשוב לבדוק את תצרוכת החשמל של המקרר, להתאים את רכישת המקרר ואת הכיול של הטמפרטורה, בהתאם למצרכים המאוחסנים בו. ישנם מקררים המספקים טמפרטורה שונה לפי אזורים בנפח האחסון- ובכך מאפשרים מגוון של אפשרויות קירור, וחיסכון בהוצאות החשמל.

מקרר איכותי, בעל יכולת בידוד, ומנוע חזק וחסכוני, יכול לחסוך לעסק הון, גם במיעוט התקלות, וגם בהוצאות החשמל.

 

מעוניינים ברכישת מקרר לעסק? מחפשים מקרר המתאים לצרכים שלכם? רוצים להזמין מקרר איכותי ממותג אמין, ולקבל שירות מחברה עם ניסיון?

אנחנו בשף פוינט מקפידים על מכירה של מקררים לעסקים ממותגים מעולים, ותמיד מקפידים לשאול וקבל פידבק מהלקוחות שלנו, כדי לדעת איזה מוצרים משרתים אותם בצורה הטובה ביותר.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, ולרכוש דרכנו את הפתרון המושלם עבורכם.

שף פוינט ציוד מקצועי למטבח המוסדי
קטגוריות נבחרות

צרו קשר

מעוניינים שאחד מנציגנו יחזור אליכם עם פרטים נוספים?
פשוט מלאו את הטופס הבא או התקשרו אלינו ל-072-3355407 ונשמח לעמוד לרשותכם!

התחבר

שכחת סיסמא?

המשיכו לצ'אט
דברו איתנו!
מעוניינים לפנות לאחד מנציגנו דרך ה-Whatsapp? פיתחו את לשונית הצ'אט!